آموزش فورس ریستارت در آیفون و ایپد

0 17

ممکن است گاهی اوقات این مشکل نیز برای شما پیش بیاید که گوشی شما هنگ کند و در یک صفحه و یا یک برنامه بماند و از آن خارج نشود . البته این موضوع در گوشی‌های نسل جدید آیفون به ندرت دیده می‌شود ، اما ما در اینجا سعی داریم به شما راه حل برطرف کردن این مشکل با فورس ریستارت  را نشان دهیم ، با سیب اپ همراه باشید .

فورس ریستارت کردن یعنی چی ؟

همانطور که از نامش پیداست شما آیفون خودتون رو مجبور به ریستارت می‌کنید که این عمل باعث کاهش فضای اشغال شده درون RAM دستگاه شما می شود .

ریست آیفون

فورس ریستارت در آیفون‌‌های ۱۲ ، ۱۱ ، X/XS

برای فورس ریستارت کردن این سری از آیفون ها ابتدا یک بار دکمه افزایش صدا سپس یک بار دکمه کاهش صدا و در آخر دکمه لاک کردن دستگاه را نگه می دارید تا لوگوی اپل بر روی صفحه ظاهر شود .

ریست آیفون

فورس ریستارت در آیفون‌‌های ۸ و SE (2020)

در آیفون های سری ۸ و SE نسل دوم که دارای دکمه Home می باشند نیز روش کار کاملاً یکسان است ، ابتدا یک بار دکمه افزایش صدا و بعد از آن یک بار دکمه کاهش صدا و در آخرین مرحله نیز نگه داشتن دکمه لاک دستگاه تا ظاهر شدن لوگوی اپل .

ریست آیفون

در آیفون‌های ۷ و ۷ Pluse

در آیفون های ۷ و ۷ پلاس و شما برای فورس ریستارت کردن این دو گوشی باید دکمه کاهش صدا و لاک رو به صورت همزمان فشار دهید و هنگامی که لوگوی اپل ظاهر شد بسته خودتان را بردارید .

ریست آیفون


برای آیفون‌های ۶ , ۶S و SE نسل اول

برای فورس ریستارت کردن این سه آیفون ، تنها کافیست که دکمه Home و لاک را به صورت همزمان نگه دارید تا لوگوی دوست داشتنی اپل بر روی صفحه نمایش گوشی شما ظاهر شود .


برای آیپد‌ها

ریست آیفون

برای آیپد ها نیز روال کار درست همانند آیفون‌های ۱۲,۱۱ و X/Xs می باشد تنها کافیست یک بار دکمه افزایش صدا ، بعد از آن دکمه کاهش صدا و در مرحله آخر نگه داشتن دکمه لاک آیپد تا زمانی که لوگوی اپل ظاهر شود .

جهت مشاهده ویدیوی آموزشی این مطلب کلیک کنید.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.