اربعین ۹۷ با موکب مجازی سیب اپ

0 252

با اینکه یک هفته تا اربعین مانده، ولی بسیاری از دوستداران حسین حتی از چندین روز قبل‌تر خود را برای این رویداد بزرگ آماده می‌کنند. اپ استور ایرانی سیب اپ نیز خود را ملتزم دانسته که سهم خود را در حوزه‌ی برنامه‌های iOS ادا کرده و در قالب پویش #موکب_مجازی اربعین ۹۷ از طریق اپ استور، وبسایت و شبکه‌های اجتماعی سیب اپ  کاربران دوست‌دار امام حسین (ع) را همراهی کند. مجموعه‌ی موکب مجازی با ۲۱ برنامه ویژه زائران حسینی می‌تواند تمام نیازهای کاربران iOS ایرانی که در راهپیمایی اربعین شرکت می‌کنند برآورده نماید و مجموعه‌ی مذهبی سیب اپ نیز با هدف ارائه‌ی گنجینه‌ی محتوای مذهبی در قالب ۲۰ برنامه قرآنی، عاشورایی، حدیث، ادعیه، مناجات و غیره از هم اکنون در اپلیکیشن سیب اپ دردسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

موکب-مجازی

راه‌پیمایی اربعین نه تنها نماد آشکاری از همبستگی میان شیعیان ملت‌های مختلف است، بلکه اساسا بزرگ‌ترین مراسم سالیانه دنیا نیز قلمداد می‌شود، به‌طوری که در سال‌های ۹۵ و ۹۶ بیش از ۲۲ میلیون زائر راهی کربلا شدند. اما بسیاری از علاقه‌مندان هم با وجود علاقه به حضور در این رویداد بزرگ، امکان حضور در مراسم راهپیمایی بزرگ اربعین را پیدا نمی‌کنند. به همین خاطر، پویش موکب مجازی به منظور اطلاع‌رسانی و انتقال شور و حال زائران حسینی از طریق فضای مجازی آغاز شده و در این راستا، سیب اپ نیز سهم خود را با ارائه‌ی برنامه‌های مذهبی و ویژه اربعین برای کاربرانش ادا می‌کند.

کاربران عزیز می‌توانند اپ استور ایرانی سیب اپ را روی سیستم iOS خود باز کنند و برنامه‌های ویژه مجموعه‌ی موکب مجازی را روی آیفون و آیپد خود نصب کنند تا همه‌ی اطلاعات لازم برای شرکت در راهپیمایی، آشنایی با اماکن مذهبی، نقسه‌ی راه، شرح واقعه‌ی تاریخی اربعین، ادعیه، زیارت‌ها، نوحه‌ها، آموزش جملات عربی برای سفر، اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئوهای زائران، خاطره‌نویسی، ارتباط با دیگر زائران و بسیاری دیگر از موارد را یکجا به کاربران و علاقه‌مندان ارائه دهد.

موکب مجازی اربعین 97

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.