اطلاعیه ارایه بانک ها توسط سیب اپ

0 222

با سلام و احترام بسیار خدمت خانواده بزرگ سیب اپ

تمامی برنامه های بانکی ممکن در سیب اپ ارایه شده است. این برنامه ها تماما تست شده اند و قابل نصب می باشند. همچنین فایل برنامه ها از سایت خود بانک ها دریافت شده است و تنها سیب اپ بستر ارایه آنها می باشد. این اقدام تنها به دلیل درخواست بسیار بالای کاربران سیب اپ صورت گرفته و علت طولانی شدن ارایه ی آنها پیگیری های مکرر سیب اپ برای ارایه رسمی این نرم افزار ها می باشد. اما متاسفانه به دلایلی از برخی  بانک ها مجوز رسمی به منظور ارایه ی برنامه به دست سیب اپ نرسیده و سیب اپ به صورت غیر رسمی این برنامه ها را ارایه داده است.

این مورد نیز قابل ذکر است که سیب اپ تنها نصب برنامه بر روی ورژن های ۹ و ۱۰ را تست نموده است و کارکرد برنامه در این ورژن ها را تست ننموده ، و در صورتی که روی دستگاه و ورژن کاربر مشکلی در کارکرد وجود دارد می بایست این مورد را از طریق بانک پیگیری نماید.

اپلیکیشن های بانکی ارایه شده توسط سیب اپ به صورت غیر رسمی ارایه شده و تمامی برنامه ها از سایت خود بانک دریافت شده است. لذا سیب اپ هیچ مسولیتی نسبت به این برنامه ها نداشته و تمامی مسولیت دریافت و کارکرد برنامه بر عهده ی کاربر می باشد.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.