اپ‌های برتر غیر رایگان اپ‌استور در سال ۲۰۱۷

0 21

اپ‌های منتخب ۲۰۱۷ که اپل لیست آن‌ها را منتشر کرده است، شامل دو دسته‌ی اپ‌های رایگان و غیر رایگان هستند. در این پست همه‌ی آن‌ها را برایتان معرفی می‌کنیم و لینک دانلودشان را هم در اختیارتان می‌گذاریم.

لیست اپ‌های برتر غیر رایگان

*این اپ‌ها در اپ‌استور سیب اپ، با حساب ویژه در دسترس هستند.

facetune

۱) Facetune

دلتان می‌خواست همیشه مثل عکس‌های آتلیه‌ای، سلفی‌هایتان هم روتوش شده بود؟ از دست خال‌ها و چین و چروک‌ها و لک‌ها خسته‌ شده‌اید؟ با خودتان می‌گویید کاش موهای سفیدم در عکس مشخص نبود؟ Facetune چاره‌ی تمام دردسرهای بالاست. با این برنامه، همیشه می‌توانیم چهره‌ای روتوش شده داشته باشیم.

برای دانلود کلیک کنید

 

tabs & chords

۲) Tabs & Chords

یک برنامه خوب و کاربردی برای یادگیری کامل نواختن گیتار از مراحل مقدماتی و یادگیری نوت و پرده‌ها تا آموزش‌های پیشرفته برای مراحل بالاتر .

برای دانلود کلیک کنید

 

hotschedules

۳)HotSchedules

HotSchedules یک برنامه برای برنامه ریزی کارکنان صنعت است زیرا سریع ترین و ساده ترین راه برای مدیریت برنامه و ارتباط با تیم شما است.
 به زودی در سیب‌اپ…
enlight

۴)Enlight

Enlight یک برنامه‌ی بی‌نظیر ادیت عکس است که تمام امکانات ادیت عکس را دارد. جالب‌تر از آن اینکه این برنامه علاوه بر این امکانات، به‌ ما اجازه‌ی ترکیب تصاویر با هم را نیز می‌دهد.

برای دانلود کلیک کنید

 

7 minutes workout challenge

۵)۷ Minute Workout Challenge

یک برنامه‌ی ورزشی با پایه‌ای علمی است که به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شده است!

محققان ۱۲ تمرین را انتخاب کرده اند که برای ۳۰ ثانیه با ۱۰ ثانیه فاصله استراحت انجام می شود. این تمرین‌ها با استراحت کم باعث بهبود روند متابولیسم روزانه می شود و معادل فعالیت بیش از یک ساعت است.

برای دانلود کلیک کنید

videoshop

۶)Videoshop

Videoshop یک برنام فوق‌العاده‌ی ادیت فیلم و ویدئوست. این برنامه می‌تواند ویدئوهای ما را ببُرد، به آن‌ها موزیک و جلوه‌های صوتی اضافه کند، آن‌ها را صحنه تند یا صحنه آهسته کند، چند ویدئو را با هم ادغام کند یا متن و عکس و افکت‌های مختلف به آن‌ها اضافه کند.

برای دانلود کلیک کنید

dark sky weather

۷)Dark Sky Weather

یک برنامه ی هواشناسی متفاوت که نقشه زمین را از بالا به حالت دید حرارتی نشان می‌دهد و به سادگی با یک نگاه می‌توانید آب و هوای کلی یک منطقه را تشخیص دهید

با زوم کردن روی منطقه میزان رطوبت و بارندگی و درجه حرارت را ببینید

برای دانلود کلیک کنید

sky guide ar

۸)Sky Guide AR

فهم و درک اشکال و ستاره‌های آسمان کاری ساده نیست. با استفاده از این برنامه، گوشی را به آسمان نگه دارید تا به صورت خودکار صورت فلکی، سیاره، ماهواره ها و موارد دیگر را پیدا کنید.
به زودی در سیب‌اپ…
full fitness

۹)Full Fitness

برنامه تناسب اندام برتر سال. داشتن یک مربی ورزشی شخصی هزینه‌های زیادی دارد ولی در عین حال داشتن یک برنامه‌ی ورزشی و تنوع در آن برای ورزشکاران لازم است. با کمک این برنامه هر آنچه که برای ورزش کردن نیاز دارید، در دسترس شما است.
 به زودی در سیب‌اپ…
word swag

۱۰)Word Swag

می‌توانیم نقل‌قول‌هایی با طراحی‌های زیبا بسازیم، گرافیک‌های خوبی برای ایسنتاگرام، توییتر و فیسبوک بسازیم، برای وبلاگمان گرافیک طراحی کنیم، به عکس‌هایمان نوشته اضافه کنیم، اعلامیه بسازیم، نوشته‌هایمان را با طراحی‌های زیبا تزیین کنیم.

برای دانلود کلیک کنید

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.