بازی‌های برتر رایگان اپ‌استور در سال ۲۰۱۷

0 13

بازی‌های منتخب ۲۰۱۷ که اپل لیست آن‌ها را منتشر کرده است، شامل دو دسته‌ی بازی‌های رایگان و پولی هستند. در این پست همه‌ی آن‌ها را برایتان معرفی می‌کنیم و لینک دانلودشان را هم در اختیارتان می‌گذاریم.

لیست بازی‌های برتر رایگان

*این بازی‌ها به مدت یک هفته در اپ‌استور سیب اپ، بدون نیاز به حساب ویژه و رایگان در دسترس هستند.

 

Super mario run

۱)Super Mario Run

نوع جدیدی از بازی ماریو که برای آیفون است و می‌توانید با یک دست بازی کنید. حرکت ماریو را با ضربه زدن مداوم روی صفحه‌ی گوشی کنترل می‌کنید و در این راه سکه ها را جمع می‌کنید.

به زودی در سیب‌اپ…

 

8 ball pool

۲)  EightBall Pool
شاید شما هم از آن دسته کسانی باشید که به بازی بیلیارد علاقه‌مند هستند. EightBall Pool از آن بازی‌هایی‌ست که حتما دوستش خواهید داشت. در این بازی می‌توانیم با دوستانمان و با بزرگان بیلیارد بازی کنیم.
 .
 .
snake vs block
۳)Snake vs Block

برای هدایت مار توپی انگشت خود را روی صفحه بکشید و آجرها را بشکنید. باید آجرهای بیشتری بشکنید و مار توپی را طویل تر کنید.

برای دانلود کلیک کنید

 

Ballz

۴)Ballz

انگشت خود را روی صفحه بکشید تا توپ‌ها به سمت بالا پرتاب شوند و باکس‌های آجری را بشکنند. باید قبل از اینکه آجرها به پایین برسند بیشترین تعداد را بشکنید. سطح آجر پس از هر دور پرتاب توپ افزایش خواهد یافت، بازی به ظاهر آسان ولی کسب امتیاز آن سخت است.

برای دانلود کلیک کنید

 

word cookies

۵)!Word Cookies

یک پازل بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز. هدف از این بازی پیدا کردن همه‌ی کلمات پنهان است. با استفاده از این بازی به راحتی می‌توانید دامنه‌ی واژگان، تمرکز و مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشید.

برای دانلود کلیک کنید

 

Subway surfers

۶)Subway Surfers

همه‌مان بازی محبوب و معروف Subway surfers را می‌شناسیم و به‌احتمال زیاد از طرفدارانش هستیم. این بازی مشابه بازی خاطره انگیز temple run است با این تفاوت که ما در محیط دیگری یعنی بین ریل‌های قطار و قطار‌هایی که با شدت به سمتمان می‌آیند ویراژ می‌دهیم و باید از دست پلیس چاق بازی فرار کنیم.

برای دانلود کلیک کنید

 

episode

۷)Episode ft. Pitcher Perfect

در این بازی داستانی، شما مسیر زندگی خود را با انتخاب‌هایتان، مثل واقعیت، می‌سازید. یک داستان جذاب که شما خودتان کاراکتر اصلی بازی هستید.
به زودی در سیب‌اپ…
 .
rolling sky
۸)Rolling Sky
در این بازی مهیج و سرگرم‌کننده شما باید توپ قلقلی بازی را در مراحل متعدد بازی با محیط‌های مختلف از موانع آن‌ها عبور دهید.
 Block! Hexa Puzzle
۹)Block! Hexa Puzzle
Block! Hexa Puzzle  اکشن و هیجان انگیز به سبک تتریس است. همچنین آسان و لذت بخش برای تمام سنین. بلوک‌ها را حرکت دهید تا فضای خالی با بلوک‌های ترجیحا همرنگ پر شود. با آرامش بازی کنید، در این بازی محدودیت زمانی وجود ندارد.
 Paper.io

۱۰)Paper.io

هدف شما در این بازی تصاحب فضایی بیشتر برای خودتان است.

با حرکت و چرخش محیطی بزرگتر را به رنگ خود درآورید، فقط حواستان باشد که بقیه مهره‌ها به دم شما برخورد نکنند. در این صورت بازنده خواهید شد.

برای دانلود کلیک کنید

 

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.