بازی‌های برتر غیر رایگان اپ‌استور در سال ۲۰۱۷

0 17

بازی‌های برتر ۲۰۱۷ که اپل لیست آن‌ها را منتشر کرده است، شامل دو دسته‌ی بازی‌های رایگان و پولی هستند. در این پست همه‌ی بازی‌های برتر را برایتان معرفی می‌کنیم و لینک دانلودشان را هم در اختیارتان می‌گذاریم.

لیست بازی‌های برتر غیر رایگان

*این بازی‌ها در اپ‌استور سیب اپ، با حساب ویژه در دسترس هستند.

 

heads up

۱)!Heads Up

این بازی دسته جمعی به این شکل است که بر روی یک کارت یک اسم، کلمه کلیدی و یا نام افراد مشهور نوشته می‌شود و روی پیشانی شما چسبانده می‌شود. با توجه به راهنمایی اطرافیان باید حدس بزنید که کلمه‌ی نوشته شده چیست. این کلمات به جای کارت کاغذی، روی صفحه نمایش گوشی نمایان می‌شوند.

به زودی در سیب‌اپ…

 

minecraft

۲)Minecraft

minecraft یک بازی بسیار زیبا، جذاب و اعتیادآور است. در این بازی می‌توانیم هر سازه‌ای که تصورش را می‌کنیم بسازیم و با انتخاب حالت Creative بازی مانند شخصی که در یک نقطه‌ی دور افتاده از طبیعت گیر افتاده بازی کنیم. می‌توانیم دنیای خودمان را با دست‌های خودمان بسازیم و شب‌ها با زامبی‌ها مبارزه کنیم.
 .
Bloon TD5
۳)Bloons TD 5

بازی ۵ ستاره‌ی اپ‌استور در زمینه‌ی محافظت از نیرو توسط برج های نگهبانی! این دسته بازی‌ها در اپ استور بسیار معروف هستند و طرفداران خاص خود را دارند. کاری که در این بازی ها باید انجام دهید مسدود کردن مسیر حرکت دشمن به سمت مرکز نیروهایتان به وسیله‌ی برجک‌ها یا نیروهای ماوراطبیعی است که بازی با جمع کردن امتیاز به شما ارائه می‌دهد.

برای دانلود کلیک کنید

 Plague Inc

۴) Plague Inc

یک بازی فوق‌العاده با سبک متفاوت . در این بازی شما باید یک ویروس مخرب بسازید در راستای انتشار این ویروس تلاش کنید و سعی کنید تمام مردم جهان را به این ویروس مبتلا کنید .

برای دانلود کلیک کنید

 

Monopoly

۵)MONOPOLY Game

مونوپولی، یک بازی بردی و کارتی قدیمی‌ است. شاید خیلی از ما قبلا مونوپولی بازی کرده باشیم. اما این بار مونوپولی به گوشی‌های تلفنمان راه پیدا کرده‌است. اگر نمی‌دانید که جریان بازی مونوپولی چیست، برایتان این طور توضیح می‌دهیم: مثل همه‌ی بازی‌های بردی باید تاس بریزیم. در خانه‌های بازی جلو می‌رویم و با توجه به دستورات کارت‌هایی برمی‌داریم.

برای دانلود کلیک کنید

 

Geometry Dash

۶)Geometry Dash

یک بازی عالی و زیبا برای شما که دوستدار بازی‌هایی با سبک تپ کردن هستی! شئ درون بازی را تپ کنید تا پرواز کند و بپرد همینطور باید از روی موانع تیز و یا موانع دیگر نیز عبور نمایید و امتیاز کسب کنید.

برای دانلود کلیک کنید

 

Monument Valley 2

۷) Monument Valley 2

بازی پیش رویتان پر از خطاهای دید و هندسه‌های پیچیده‌ است. با حل این خطاها باید به یک مادر و دختر کمک کنیم تا راهشان را پیدا کنند. در این بازی با جهانی مواجهیم که بسیار فانتزی‌ است و در عین حال خیلی جذاب. گرافیک آن آنقدر هنرمندانه‌ طراحی شده‌ است که توجه همه را به ‌خود جلب می‌کند.

برای دانلود کلیک کنید

 

The Game of Life

۸)The Game of Life

درست مثل مسیر زندگی واقعی، انتخاب هایی سر راه شما قرار می‌گیرند که می‌توانید خانواده، رشته‌ی تحصیلی، شغل و … خود را در حین بازی انتخاب کنید و مسیر زندگی را سپری کنید. در هر دور بازی بر اساس چرخش گردونه و شانس شما، میزان پیشرفت شما تعیین می‌شود و به میزان گزینه‌های موجود در بازی پول دریافت می‌کنید.

برای دانلود کلیک کنید

 

The Escapists

۹)The Escapists

دوباره به زندان افتاده‌اید و آخرین شانس شما مهندسی یک نقشه کامل برای فرار است! همه چیز به خود شما بستگی دارد می‌توانید یک تونل فرار زیر زندان بکنید یا لباس های نگهبان را بدزدید و پنهان شوید! درین بازی آیتم‌های زیادی دارید که می‌توانید با آنها وسایل فرار خود را بسازید.

برای دانلود کلیک کنید

 

The Escapists

۱۰)Assassin’s Creed Identity

بازی حال و هوای ایتالیایی و دوران رنسانس را دارد. رسانه‌ها گرافیک بسیار خوب این بازی را بارها تحسین کرده‌اند. در این بازی می‌توانیم بدویم، از دیوار بالا برویم، بپریم و شخصیت‌های بازی را به خوبی درک کنیم. این بازی توسط موتور بازی سازی unity که یکی از بهترین‌هاست، ساخته شده است.

برای دانلود کلیک کنید

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.