بیشترین فعال سازی امسال مربوط به کدام اسمارت‌فون بوده است

0 12

در سال ۲۰۱۷، تا تعطیلات کریسمس، کدام گوشی‌ها از کدام برندها بیشترین تعداد فعال سازی را داشته‌اند؟

جواب این سوال اصلا دور از انتظار نیست. بر اساس آماری از Flurry Analytics اپل باز هم بر سایر رغبایش چیره شده و با اختلاف در صدر جدول قرار گرفته است. اپل ۴۴ درصد از فعال سازی گوشی‌ها و تبلت‌های جدید را (تا کریسمس امسال) شامل می‌شود که به میزان قابل توجهی بالاتر از سامسونگ با ۲۶٪ است، اگر چه سامسونگ از سال ۲۰۱۶ تا کنون ۵٪ افزایش یافته است.

شش شرکت کننده باقی مانده جایگزین های مناسب آندرویدی را هم رده‌ی دستگاه های سامسونگ تولید کرده‌اند. اولین باری است که Vivo رشد قابل توجهی داشته است و آن را می‌توان به محبوبیت آن در هند و چین نسبت داد. گوگل، با وجود ارائه‌ی جنجالی Pixel 2، بار دیگر هم جایی در این رده‌بندی ندارد. می توان گفت که با توجه به مدل های محدود (۴) و عدم توجه به مصرف کننده، پیکسل نتوانسته منافع کاربران را تقویت کند.

 فعال سازی موبایل
به طور قابل توجهی، آیفون ۷ با ۱۵٫۱٪ ، رتبه‌ی اول را در فعال سازی بین آیفون‌های اپل دارد. آیفون ۶ بعد از آن ۱۴٫۹٪ بود، و پس از آن آیفونX.
با توجه به مدل‌های جدید معرفی شده‌ی امسال، برجسته بودن آمار فعال سازی آیفون ۶ که قدیمی‌تر است، بسیار جالب است. اپل امکان فروش این مدل را در بهار ۲۰۱۷ مجددا در اختیار فروشندگان قرار داد. آشکار است که نگرانی مصرف کنندگان برای هزینه هنوز هم قابل توجه است، زیرا آیفون ۶ اکنون به عنوان ارزان‌ترین گزینه معقول در بازار عرضه می‌شود.
iphone devices
در بررسی اندازه‌ی دستگاه‌ها، اکنون در سال ۲۰۱۷ فبلت‌ها (یک کلاس از دستگاه های تلفن همراه است که ترکیبی از فرمت اندازه گوشی های هوشمند متوسط و تبلت است.)
۵۳ درصد از همه فعال سازی‌های تعطیلات را شامل می‌شوند و پس از آن موبایل‌هایی با اندازه‌ی متوسط در رتبه‌ی دوم قرار دارند.
Phablets

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.