فروش بالاتر iPhone XS Max نسبت به iPhone XS

1 172

وقتی پای آیفون در میان باشد، هرچه بزرگ‌تر باشد بهترست و این امر بوضوح در فروش بالاتر iPhone XS Max نسبت به iPhone XS دیده می‌شود. سری iPhone XS روز جمعه، ۳۱ شهریور در سراسر جهان وارد عرضه شد و گزارش‌ها حاکی از فروش به‌مراتب بیشتر آیفون XS Max با نمایشگر بزرگ‌تر نسبت به آیفون XS است به‌طوری که مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور، به سهامداران شرکت Apple اطلاع داد که طی چهار روز با فروش هر سه یا چهار دستگاه آیفون XS Max، یک دستگاه آیفون XS فروخته شده است. به علاوه اینکه فروش Apple Watch Series 4 بسیار فراتر از انتظار بوده است.

 

موفقیت فروش iPhone XS

 

گرایش‌های عمده‌ی خریداران آیفون‌های جدید

آیفون XS Max نسبت به تمامی مدل‌های دیگر آیفون، بزرگ‌ترین تلفن همراه هوشمند اپل است به‌طوری که نمایشگرش ۲۵ درصد نسبت به آیفون XS بزرگ‌تر است و این دقیقا همان چیزیست که مشتریان انتظار دارند. همچنین گزارش‌ها حاکی از این است که بجای نسخه‌های ۶۴ یا ۵۱۲ گیگابایتی، اغلب خریداران به حافظه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی گرایش دارند. همچنین رنگ‌های طلایی و خاکستری محبوب‌ترین رنگ‌های سری جدید آیفون‌ها هستند.

[call_to_action title=”کانال آپارات و یوتیوب سیب اپ icon=”icon-lamp” link=”” button_title=”عضو کانال آپارات و یوتیوب سیب اپ شوید” class=”” target=”_blank” animate=””] البته ویدئوهای جالب و آموزنده مختلف ما را می‌توانید از کانال آپارات و YouTube سیب اپ مشاهده کنید.[/call_to_action]

 ویدئوهای جالب و آموزنده مختلف سیب را می‌توانید از کانال آپارات و YouTube سیب اپ مشاهده کنید!

فروش فراتر از انتظارات

هرچند که تنها چهار روز از آغاز عرضه‌ی عمومی سری جدید آیفون می‌گذرد و نمی‌توان در این مدت کم نسبت به ادامه شرایط فروش خوب اپل نتیجه‌گیری کرد اما استقبال گسترده‌ی خریداران از فروشگاه‌های اپل فراتر از حد انتظار سهام‌داران و تحلیلگران بازار بود. در واقع، انتظار می‌رفت که محصولات جدید با امکانات گسترده، بهبودهای اندک و استقبال معمولی مردم مواجه شوند.

 

فروش فراتر از انتظارات

 

موفقیت فروش Apple Watch

مینگ چی کو، تحلیلگر معروف محصولات اپل، برآورد کرده بود که اپل واچ‌های سری ۴ بتوانند تا پایان سال میلادی حدود ۱۸ میلیون دستگاه فروش داشته باشند. اما با مشاهده‌ی حجم بالای استقبال از این محصولات، برآورد فروش اپل واچ را بین ۱۸.۵ تا ۱۹.۵ میلیون دستگاه افزایش داد.

 

موفقیت فروش Apple Watch

 

گرایش‌های عمده‌ی خریداران آیفون‌های جدید

اولین نظر
  1. […] که آیفون ۶ اس جایگزین آیفون ۶ شد، مجدد در سال ۲۰۱۸، آیفون XS بر تخت فرمانروایی آیفون X […]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.