مجموعه‌ی «برای کودکان شما» به مناسبت روز کودک

0 270

هشتم اکتبر به عنوان روز جهانی کودک شناخته می‌شود و در کشورمان نیز به پیروی از تقویم سازمان ملل، شانزده مهر به روز ملی کودک نامگذاری شده است. از همین رو، سیب اپ نیز به افتخار کودکان این مرز و بوم، سهم خود را برای تکریم کودکان کشورمان ادا کرده و مجموعه‌ی «برای کودکان شما» به مناسبت روز کودک، نوزده اپلیکیشن و بازی iOS پرطرفدار و ارزشمند را خدمت کاربران گرامی ارائه می‌دهد.

[fancy_heading title=”مجموعه‌ی «برای کودکان شما»” h1=”0″ icon=”icon-download” slogan=”«سیب اپ، اپ‌استور ایرانی»” style=”icon” animate=””]برای آشنایی و نصب برنامه‌های مجموعه‌ی «برای کودکان شما» از سیب‌اپ کلیک کنید[/fancy_heading]

 

از آنجا که کودکان مستحق بهترین‌ها هستند، مجموعه‌ی «برای کودکان شما» نیز از بهترین و پردانلودترین اپلیکیشن‌های iOS سیب اپ برای کودکان تهیه شده است. این برنامه‌ها که عمدتا از بازی‌های موبایلی هستند که علاوه بر ایجاد سرگرمی و تفریح بازی برای خردسالان، همچنین محتوایی آموزشی نیز دارند، به‌طوری که فرزند یا کودک دلبندتان می‌تواند مهارت‌های زندگی را از طریق بازی‌هایی از این قبیل یاد بگیرد.

فارغ از ارائه برنامه‌هایی که لذت بازی و آموزش مهارت‌های زندگی را در کنار هم ارائه می‌دهند، مجموعه‌ی «برای کودکان شما» همچنین از برنامه‌هایی بهره برده که به کودکان کمک می‌کند که از یادگیری قصه‌گویی، نقاشی، موسیقی، زبان انگلیسی و غیره در برنامه‌هایی چون رادیو گهواره و زیلوفون نیز در سرگرمی‌های خود لذت ببرند. امیدواریم کاربران عزیز از مجموعه ویژه برای کودکان دلبند خود بهره ببرند و با نصب آنها دل‌های کوچک فرزندان و عزیزان‌شان را شاد کنند.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.