وانیدو، مربی آواز شخصی شما

0 108

اپلیکیشن Vanido جزء برنامه‌هایی است که نمونه‌ی مشابه اندکی دارد یا اصلا منحصربفرد است. در واقع، وانیدو مربی آواز شخصی شماست، به طوری که شما می‌توانید با نصب این برنامه و از طریق انجام تمرین‌های روزانه آن می‌توانید مهارت‌های مختلف آوازی را کسب کنید. هر جلسه آموزشی با وانیدو مطابق با محدوده‌ی آوازی و عملکرد پیشین‌تان شخصی‌سازی شده است و شما می‌توانید نت اجرای خود را به صورت همزمان ببینید، آوازتان را بازبینی کنید و پیشرفت‌تان را نیز ارزیابی نمایید. البته این همه امکانات منحصربفرد را با تجربه کاربری لذت‌بخش و بازی‌گونه‌ای در اختیار خواهید داشت که شما را درگیر و علاقه‌مند خود می‌سازد.

[fancy_heading title=”نصب Vanido از سیب اپ” h1=”0″ icon=”icon-download” slogan=”«سیب اپ، اپ‌استور ایرانی»” style=”icon” animate=””]نصب نسخه iOS برنامه عکاسی Vanido[/fancy_heading]

 

در دنیای امروز، علاقه‌مندان آواز برای تمرین یا یادگیری خودآموز هنرشان ناچارند که به CDهای آموزشی، ویدئوهای یوتیوب یا دیگر سرویس‌های اشتراک ویدئو، بلاگ‌ها و کتابچه‌ها رو بیاورند، بویژه اینکه برای سنجش محدوده آوازی خود از ترکیب‌های ابتدایی تیونر گیتار و مترونوم روی موبایل استفاده کنند. همچنین برای ارزیابی اجرای خود لازم است که صدای آوازشان را روی دستگاه دیگری ضبط کنند. این سیستم پیچیده برای تمرین آواز نهایتا علاقه‌مندان را خیلی زود دلسرد می‌کند و موجب می‌شود که اساسا کل این فرایند را به کناری بگذارند. آنهایی که هم انگیزه‌ی کمتری در یادگیری آواز دارند و همچنان علاقه‌ی بالایی برای آن دارند، آواز را بدون هیچ بازخوردی یا ارزیابی از عملکردشان برای خود ادامه می‌دهند.

vanido download

هنگام یادگیری و تمرین آواز در وانیدو، توجه به ارائه بازخورد به عنوان کلید پیشرفت در نظر گرفته می‌شود. وقتی کاربر در اپلیکیشن آواز می‌خواند، بازخورد نت‌های آواز خود را به صورت همزمان و بصری دریافت می‌کند. این کار کمک می‌کند که گوش موسیقایی خود را تقویت کنند و بدانند که آیا روی نت آواز می‌خوانند یا خیر. کاربران همچنین می‌توانند به صدای آواز خودشان گوش بدهند تا صدای خودشان را ارزیابی کنند و در صورت نیاز، آن را بهتر کنند. بعد از اتمام تمرین آوازشان، کاربران امتیاز عملکرد خود را از برنامه دریافت کنند.

امکانات وانیدو

  • شخصی‌سازی: هر تمرین متناسب با محدوده‌ی آوازی شماست و از این بابت شما آسوده خاطر خواهید بود
  • جلسات تمرین روزانه: هرروز شما سه تمرین آواز مختلف را با کمک موبایل خود انجام خواهید داد
  • تمرین آهنگ‌های واقعی: شما ژانر موسیقی دلخواه و سپس آهنگ موردعلاقه خود را برای تمرین انتخاب می‌کنید
  • تمرین‌های هدف‌محور: تمرین‌ها به‌گونه‌ای قرار داده شده‌اند که همه مهارت‌های پایه آواز مانند آواز پایه، صدای سر، صدای سینه و انعطاف‌پذیری را پوشش دهند. البته مدام به این مهارت‌ها اضافه خوهد شد.
  • بازخورد بصری همزمان: در این اپلیکیشن بازخورد نت آوازی خود را حین اجرا روی نمایشگر می‌توانید ببینید. این امر گوش موسیقایی شما را تمرین خواهد داد، زمانبندی شما را بهبود خواهد بخشید و به شما کمک می‌کند که موقع خواندن خارج از نت متوجه شوید.
  • شنیدن صدای آواز خود: شما می‌توانید هنگام تمرین آوازتان همچنین به صورت همزمان صدای آواز خود را بشنوید
  • بررسی عملکرد تمرین‌ها: با گوش دادن به صدای ضبط شده‌ی خود عملکرد تمرین‌های خود را بازبینی کنید، برای خود هدف تعیین کنید و هروز تمرین کنید و بازخورد عملکردتان را از برنامه دریافت کنید

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.