پاور بانک مگ سیف از راه رسید !

0 244

روز گذشته اپل بدون سر و صدا و با انتشار در اپ استور از محصول جدید خود پرده برداشت. پاور بانک بی سیم مگ سیف، مخصوص آیفون های سری ۱۲ اپل !

پیشتر اپل با ارایه باتری کیس های سیلیکونی، راهکار استفاده از یک باتری جانبی مطمئن را ارایه کرده بود. کیس های سیلیکونی که دارای یک باتری دقیقاً برابر با ظرفیت باتری اصلی گوشی بودند. پس از قرار دادن گوشی داخل این کیس و اتصال به پورت لایتنینگ آن، گوشی آیفون مجهز به دو باتری می‌گشت.

نحوه کار هم به این ترتیب بود که زمانی که کیس را به شارژ می‌زدید، ابتدا باتری آیفون شارژ می شد و سپس باتری کیس. در هنگام مصرف هم عکس این حالت. ابتدا باتری کیس مصرف می شد و سپس باتری آیفون . به این ترتیب اگر کیس را در زمان های مناسب شارژ می‌کردید باتری آیفون شما همیشه ۱۰۰٪ می‌ماند!

اکنون با ارایه نکنولوژی مگ سیف برای آیفون های سری ۱۲، لوازم جانبی متعددی برای این آیفون عرضه شده است. از انواع هولدر ماشین و کیف پول و شارژر گرفته تا …..

اما پاور بانک مگ سیف با نام Magsafe Battery Pack یک باتری جانبی است. اپل ارایه کرده تا به صورت مغناطیسی با تکنولوژی مگ سیف به پشت آیفون های سری ۱۲ بچسبد و آن‌ها را شارژ کند.

نحوه کار مگ سیف هم دقیقاً مانند باتری کیس های اپل است. از طریق پورت لایتنینگ پاور بانک مگ سیف را شارژ می‌کنید. ابتدا باتری آیفون بصورت کامل شارژ می‌شود. و سپس باتری جانبی و هنگام استفاده ابتدا باتری جانبی شارژ می شود و سپس باتری آیفون.

همچنین شایان ذکر است که شارژر بی سیم مگ سیف در حالت عادی باتری آیفون را با توان ۲۰W شارژ می‌کند. اما در حالت استفاده از این پارو بانک، پاور بانک با توان ۲۰W شارژ را دریافت کرده و آن‌ را با توان ۱۵W به آیفون منتقل می‌کند.

قیمت پاور بانک مگ سیف تنها ۱۰۰ دلار است که می‌توان هم اکنون از سایت اپل آن را خریداری کنید.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.