آموزش ساخت استاپ موشن با آیفون

در این پست قصد داریم یک اپلیکیشن فوق‌العاده در زمینه ادیت ویدیو معرفی کنیم. اگر به دنبال ساخت استاپ موشن با آیفون هستید، Videoshop می‌تواند کاملاً رضایت شما را جلب کند. اما ساخت استاپ موشن تنها یکی از صدها قابلیت این اپلیکیشن است. برای بررسی توانمندی‌های اپلیکیشن Videoshop با ما همراه باشید.

به محض ورود به اپلیکیشن Videoshop با دو گزینه روبرو هستیم. برای ساخت استاپ موشن با آیفون گزینه Record را انتخاب کنید.

سپس حالت فیلم‌برداری را از حالت ساده به استاپ موشن تغییر دهید. حالا به سادگی با نگه داشتن دکمه ضبط مرحله به مرحله موشن خود را ضبط کرده و در نهایت اجازه دهید اپلیکیشن آن‌ها را به هم متصل کند.

برای ویرایش ویدیوهایی که از قبل دارید در صفحه اول گزینه Import را انتخاب کنید. سپس ویدیو مورد نظر را داخل محیط ادیت بیندازید. در بالای محیط ادیت یک تایم لاین وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد ویدیوهای خود را پس و پیش بکشید.

و در پایین صفحه گزینه‌های مختلف ادیت و افکت گذاری را می‌توانید مشاهده کنید.

برای مثال با انتخاب گزینه Trim، قابلیت‌های زیر را در اختیار خواهید داشت.

همچنین می‌توانید روی ویدیو یک متن بیندازید. و به متن هم افکت‌های زنده اضافه کنید.

همچنین افکت Reverse و صدها افکت دیگر را می‌توانید در دنیای افکت‌های Videoshop کشف کنید. لازم به ذکر است که برخی از این امکانات و افکت‌ها نیاز به پرداخل درون برنامه‌ای دارند و پولی هستند. نسخه‌ی Videoshop که در سیب‌اپ قرار گرفته، نسخه آنلاک شده این نرم افزار است که تمامی افکت‌ها و قابلیت‌های این برنامه برای شما باز هستند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

https://sibapp.com/applications/videoshop

برای معرفی جدیدترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها و اطلاع از جدیدترین اخبار و آموزش‌های اپلی، بلاگ سیب اپ را دنبال کنید.

Videoshopٰاستاپ موشن
Comments (0)
Add Comment