آیفون ۷ نارسایی کارکرد در دکمه هوم را تشخیص می‌دهد

با سلام

از زمان آغاز به فروش آیفون ۷ ، اخبار دنیای تکنولوژی مدام در حال گردش حول پرچمدار جدید اپل و حواشی آن است .

معمولاً اپل در کنفرانس معرفی آیفون های جدیدش از تمام اسرار آن‌ها پرده برنمی‌دارد ; و هرسال بعد از کنفرانس رازهای جدیدی کشف و منتشر می‌شوند ; و این روزها که ابر قدرت پرچمدارهای موبایل آیفون ۷ است ، اخبار دنیای تکنولوژی معطوف آن شده و اخبار هر روز پیرامون این رازهای کشف شده ، است .

همه عاشقان اپل روزانه اخبار این پرچمدار را دنبال می‌کنند اما ، اخبار جدید این است :

آیفون ۷ نارسایی کارکرد در دکمه هوم را تشخیص می‌دهد !

 

اگر از کاربران قدیمی آیفون باشید می‌دانید که آیفون بعد از مدتی کارکرد مداوم دچار نارسایی کارکرد در دکمه هوم می‌شود و نیاز به سرویس پیدا می‌کند و اگر این سرویس را به موقع انجام ندهید ، ممکن است این نارسایی سبب قطع شدن این دکمه یا ایجاد مشکل در قسمت‌های پیرامون آن شود .

اما پرچمدار جدید اپل بسیار هوشمندتر از این حرفاست و خودش می‌تواند این نارسایی را پیش از این که مشکل ایجاد کند یا حتی شما متوجه اختلال در کارکرد دکمه هوم شوید ، به اطلاع شما برساند .

این پیام بصورت یک نوتفیکیشن مانند آنچه در تصویر می‌بینید ، به اطلاع شما خواهد رسید و دکمه هوم مجازی برای شما بصورت اتوماتیک ظاهر خواهد شد .

این نوتفیکیشن نارسایی کارکرد در دکمه هوم را به اطلاع شما می‌رساند و می‌گوید دکمه هوم شما نیازمند سرویس است و اجالتاً استفاده از دکمه هوم مجازی روی صفحه را به شما پیشنهاد می‌کند .

 

آیفون ۷آیفون ۷ پلاس
Comments (0)
Add Comment