نبرد خلیج، بازی جدیدی از خالق Angry Birds

شرکت Rovio، سازنده معروف Angry Birds یک بازی پرطرفدار دیگر را به نام «نبرد خلیج» در اواخر تابستان ۲۰۱۷ معرفی کرد که در آن دو تیم پنج نفره را به صف‌آرایی روی آب‌های خلیج می‌پردازند. نبرد خلیج که اولین بازی چندنفره Rovio محسوب می‌شود تاکنون فقط روی اندروید بیش از ۱۰ میلیون بار نصب شده است، مخصوصا اینکه ایرانی‌های بسیاری هم در این بازی آنلاین حضور دارند.

داستان بازی در دنیای آینده اتفاق می‌افتد. زمانی که به خاطر گرمایش زمین ناشی از فعالیت‌های بی‌رویه انسان و آب شدن یخ‌های قطبی، خشکی‌ها به زیر آب رفتند و از زمین چیزی جز جزیره‌های کوچک باقی نمانده است و همه‌جا را آب فرا گرفته است. با این وجود، هنوز نبردها ادامه دارد و به‌نظر اجتناب‌ناپذیرند. فقط موضوع این است که شما در کدام گروه قرار دارید!

بازی آنلاین چندنفره و جنگی Battle Bay را می‌توانید در جیب خود داشته باشید. یک کشتی انتخاب کنید، روی آن سلاح‌هایی را سوار کنید و همراه با هم‌تیمی‌های خودتان دل به امواج بسپارید تا در رقابت تقابل آتش و هدایت کشتی تیم دشمن‌تان را به قعر آب‌ها بفرستید! کافیست بازی Battle Bay را با حجم ۲۸۲ مگابایت از اپ استور ایرانی سیب اپ نصب کنید!

 

نبرد موبایلی چندنفره

شما می‌توانید با ناوگانی از کشتی‌های جنگی خود و تیم‌ پنج نفره‌تان امواج خلیج را بشکافید و نبردهای مهیجی را تجربه کنید و این همه را تنها از روی موبایل و حین نشستن در اتوبوس یا تاکسی انجام دهید. به علاوه امکان چت نیز با دیگر بازیکنان بازی برایتان فراهم است و شما می‌توانید وقتی در حال نبرد هستید، با هم‌بازی‌های خود گفتگو کنید یا برای همدیگر کُری بخوانید.

 

انتخاب کشتی

از میان پنج کشتی که هرکدام ویژگی‌های خود را دارند، کشتی نبرد خود را انتخاب کنید. کشتی Enforcer از قدرت نابودگر بالایی برخوردار است. کشتی Defender همچون تانکی در دریا تقریبا نابودی‌ناپذیر است. کشتی Shooter می‌تواند بیشتر از حد نیازتان هم سلاح روی خود سوار کند. کشتی Speeder می‌تواند در اوج سرعت و شتاب هم همچنان توانایی ویرانگری خودش را حفظ کند. کشتی  Fixer هم به دیگر کشتی‌های آسیب‌دیده کمک می‌کند که تعمیر شوند و همچنان کارایی خود را حفظ کنند.

 

انتخاب سلاح‌ها و مهارت‌ها

توپ‌ها، اژدرها و نارنجک‌ها را جمع‌آوری و تلفیق کرده و در صورت نیاز آنها را بدون محدودیت تغییرشان دهید. از میان زرادخانه‌، مطابق با سبک نبردتان سلاح‌های مخرب یا دفاعی انتخاب کنید. سلاح‌ها و ابزارهای نبردتان را طبق استراتژی هجومی یا دفاعی خود جلو ببرید تا منطقه‌ای تسخیر نمایید.

اپ استور
Comments (0)
Add Comment